Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Gheorghe Eftenie

Gheorghe EftenieBucharest, Romania

Buna ,am si eu un vis care se repeta in fiecare seara nu la fel dar in acelasi context,acum 6 luni m.am despartie de prietenul me si in fiecare seara visez ca se intoarce la mine si ca nu poate sa ma uite ca inca ma iubeste!dar el in prezent are pe cineva ,despre care la inceput mi.a marturisit ca nu o iubeste!oare ce inseamna!


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Buna,din visul dvs.reiese un aspect legat de o prietenie din trecut cu un prieten apropiat,dar kr cu timpul si-a schimbat sentimentele lui fata de dvs.Legatura fata de el este inca vie,puternica ceea ce denota din parte-ati o rabdare nativa,constienta pe izbinda dvs de-al readuce in aceea legatura vie kr va desparte.Inconstienta fostului iubit se plateste:are o legatura(uscata)aproape fara sorti de izbinzi din noua idila kr o petrece,ceea ce vrea sa spuna k inca se gindeste la dvs cu amintiri vii.Este posibil ca drumurile voastre sa se incruciseze cindva,acum depinde si de decizia lui finala de a va urma in viitor sa formati un cuplu adevarat.Totusi mare atentie ,vorbele uneori mieroase din PARTEA unei persoane apropiate...


Citeaza mesajul

Gheorghe Eftenie

Gheorghe EftenieBucharest, Romania

Multumesc pt.raspuns!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi