Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Serban Alberto

Serban AlbertoLocatie necunoscuta

Bunaziua. Aseara am avut un vis cam ciudat. Se facea ca o fata (pe care o plac) era impreuna cu iubitul ei in fata scarii de bloc unde locuiesc sarutandu-se, unde pe mine m-au vazut unde fata ma intrebat ce fac etc. Cand acestia voiau sa plece fata ma pupat pe obraz ,iar eu am miscat-o dr gat :|


Citeaza mesajul

Alberto Alberto

Alberto AlbertoLocatie necunoscuta

Bunaziua. Aseara am avut un vis cam ciudat. Se facea ca o fata (pe care o plac) era impreuna cu iubitul ei in fata scarii de bloc unde locuiesc sarutandu-se, unde pe mine m-au vazut unde fata ma intrebat ce fac etc. Cand acestia voiau sa plece fata ma pupat pe obraz ,iar eu am miscat-o dr gat :|
Scuzati pentru dezacordul de mai sus cu"unde"


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Bunaziua. Aseara am avut un vis cam ciudat. Se facea ca o fata (pe care o plac) era impreuna cu iubitul ei in fata scarii de bloc unde locuiesc sarutandu-se, unde pe mine m-au vazut unde fata ma intrebat ce fac etc. Cand acestia voiau sa plece fata ma pupat pe obraz ,iar eu am miscat-o dr gat :|
Scuzati pentru dezacordul de mai sus cu"unde"
Uita de aceasta fata,du-te si cauta-ti o noua pritenie cu o fata care te iubeste,num una kr iti starneste dorinte care nu le vei implini cu ea.Succes in a cuceri o noua idila...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi