Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Iancu Florin-Alexandru

Iancu Florin-AlexandruBucharest, Romania

Eram intr-o zi inorata cu fosta mea clasa ...Si cum faceam noi mereu ne-am hotarat sa mergem la mc.Eram pe peronul de tramvai,si langa noi era o fata frumoasa,blonda cu ochii albastri.Si mergand noi de alungul peronului de tramvai a venit si ea cu noi.Si eu nu stiu de ce tot ma uitam la ea.Dupa 2/3 ori de uitat la ea si ea la mine,a zambit la mine,si eu uitandu-ma la ea,am facut si eu la fel...Tin sa precizez ca era imbracata saracacios intr-o roba neagra ponosita si mancata de molii si ca zambetul era cu coltul gurii ridicat in sus.Ce inseamna?Va rog ajutor


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Eram intr-o zi inorata cu fosta mea clasa ...Si cum faceam noi mereu ne-am hotarat sa mergem la mc.Eram pe peronul de tramvai,si langa noi era o fata frumoasa,blonda cu ochii albastri.Si mergand noi de alungul peronului de tramvai a venit si ea cu noi.Si eu nu stiu de ce tot ma uitam la ea.Dupa 2/3 ori de uitat la ea si ea la mine,a zambit la mine,si eu uitandu-ma la ea,am facut si eu la fel...Tin sa precizez ca era imbracata saracacios intr-o roba neagra ponosita si mancata de molii si ca zambetul era cu coltul gurii ridicat in sus.Ce inseamna?Va rog ajutor
Vin zile grele si peste tine prietene.La zilele tale din viitor sunt numarate si zile 'negre' si zile kr iti zambesc.Fata aceea blonda,o institutie cu investitura feminina(edificiu cultural,scoala etc)sau o biserica {ciudata} kr iti vor rinji,posibile cpacane intinse de diavolul catre tine te vor ataca pe drumul(statia de tramvai) tasat de catre divinitate in viitorul apropiat.Asa ca ai mare grija cu cei din jurul tau,avind credinta si protectia lui Dumnezeu in toate calatoriile tale in viitor.


Citeaza mesajul

Florin-Alexandru Florin-Alexandru

Florin-Alexandru Florin-AlexandruBucharest, Romania

Eram intr-o zi inorata cu fosta mea clasa ...Si cum faceam noi mereu ne-am hotarat sa mergem la mc.Eram pe peronul de tramvai,si langa noi era o fata frumoasa,blonda cu ochii albastri.Si mergand noi de alungul peronului de tramvai a venit si ea cu noi.Si eu nu stiu de ce tot ma uitam la ea.Dupa 2/3 ori de uitat la ea si ea la mine,a zambit la mine,si eu uitandu-ma la ea,am facut si eu la fel...Tin sa precizez ca era imbracata saracacios intr-o roba neagra ponosita si mancata de molii si ca zambetul era cu coltul gurii ridicat in sus.Ce inseamna?Va rog ajutor
Vin zile grele si peste tine prietene.La zilele tale din viitor sunt numarate si zile 'negre' si zile kr iti zambesc.Fata aceea blonda,o institutie cu investitura feminina(edificiu cultural,scoala etc)sau o biserica {ciudata} kr iti vor rinji,posibile cpacane intinse de diavolul catre tine te vor ataca pe drumul(statia de tramvai) tasat de catre divinitate in viitorul apropiat.Asa ca ai mare grija cu cei din jurul tau,avind credinta si protectia lui Dumnezeu in toate calatoriile tale in viitor.
Tocmai am intrat la seminarul teologic,crezi ca are laegatura?Si in ce constau aceste curse?Si mai important de ce sa imi puna curse?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Eram intr-o zi inorata cu fosta mea clasa ...Si cum faceam noi mereu ne-am hotarat sa mergem la mc.Eram pe peronul de tramvai,si langa noi era o fata frumoasa,blonda cu ochii albastri.Si mergand noi de alungul peronului de tramvai a venit si ea cu noi.Si eu nu stiu de ce tot ma uitam la ea.Dupa 2/3 ori de uitat la ea si ea la mine,a zambit la mine,si eu uitandu-ma la ea,am facut si eu la fel...Tin sa precizez ca era imbracata saracacios intr-o roba neagra ponosita si mancata de molii si ca zambetul era cu coltul gurii ridicat in sus.Ce inseamna?Va rog ajutor
Vin zile grele si peste tine prietene.La zilele tale din viitor sunt numarate si zile 'negre' si zile kr iti zambesc.Fata aceea blonda,o institutie cu investitura feminina(edificiu cultural,scoala etc)sau o biserica {ciudata} kr iti vor rinji,posibile cpacane intinse de diavolul catre tine te vor ataca pe drumul(statia de tramvai) tasat de catre divinitate in viitorul apropiat.Asa ca ai mare grija cu cei din jurul tau,avind credinta si protectia lui Dumnezeu in toate calatoriile tale in viitor.
Tocmai am intrat la seminarul teologic,crezi ca are laegatura?Si in ce constau aceste curse?Si mai important de ce sa imi puna curse?
Dragul meu prieten,dk ai intrat la un Seminar Teologic,pai tocmai de acolo iti va veni formele de ispite cele mai lesne de crezut pe tarim teologic.Ai intrat ca intr-o gaura de Sarpe,vei vedea caq studiind religia(cea ortodoxa)si vei studia si Sf.Scriptura vei ramine la un moment dat uimit de multidudinea de doctrine false pe kr le vei intimpina si le vei incurgita.De aceea si Dumnezeu ti-a trimis si viziunea profetica despre aceea femeie blonda,in limbajul biblic si metaforic femeile reprezinta opusul Binelui suprem in forme variate de simboluri si accensiuni atemporale.Vei avea ocazia sa-ti faci propiul tau crez teologic si ca intr-o furtuna si vei lupta pe acest tarim al spiritualitatii cu noi argumente pro si contra cu excelatii de teze filozofice.Viitorul pe kr iti arata DunnezeuTatal este ca un mesaj:ai grija in ce crezi si in cine vei avea incredere,desigur toate acestea atribuite meritelor lui Christos!..Amin


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 4 din : 4 posturi