Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Rusu Elena

Rusu ElenaIasi, Romania

Buna ziua, O perioada indelungata am visat tot ceea ce urma sa mi se intample atat mie cat si celor apropiati mie. La inceput nu le-am dat importanta insa pe masura ce timpul trecea si acestea deveneu realitate am inceput sa le acord o mai mare atentie. In perioada respectiva lucram la o companie multinationala si o mare parte din aceste vise se refereau la ceea ce urma sa se intample in cadrul firmei. Ex. Am visat reorganizarea societatii cu cel putin 2 ani inainte de a se intampla, vis pe care l-am impartasit colegilor mei. O perioada indelungata am visat fragmente din Apocalipsa, o voce puternica din cer care imi spunea ce ar trebui sa fac si care este rolul meu in viata. De asemenea, am avut un vis care m-a marcat profund intrucat Tatal Ceresc( un batran, imbracat complet in alb) mi-a pus mana pe cap si mi-a spus ca din acel moment voi fi protejata si ca nimeni nu-mi va putea face vreun rau; m-am vazut dedublata, cu o aura puternica deasupra capului iar sufletul imi era invadat de o fericire care nu poate fi descrisa in cuvinte. Mentionez ca visele aveau continuitate (4-5 nopti).


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Buna ziua, O perioada indelungata am visat tot ceea ce urma sa mi se intample atat mie cat si celor apropiati mie. La inceput nu le-am dat importanta insa pe masura ce timpul trecea si acestea deveneu realitate am inceput sa le acord o mai mare atentie. In perioada respectiva lucram la o companie multinationala si o mare parte din aceste vise se refereau la ceea ce urma sa se intample in cadrul firmei. Ex. Am visat reorganizarea societatii cu cel putin 2 ani inainte de a se intampla, vis pe care l-am impartasit colegilor mei. O perioada indelungata am visat fragmente din Apocalipsa, o voce puternica din cer care imi spunea ce ar trebui sa fac si care este rolul meu in viata. De asemenea, am avut un vis care m-a marcat profund intrucat Tatal Ceresc( un batran, imbracat complet in alb) mi-a pus mana pe cap si mi-a spus ca din acel moment voi fi protejata si ca nimeni nu-mi va putea face vreun rau; m-am vazut dedublata, cu o aura puternica deasupra capului iar sufletul imi era invadat de o fericire care nu poate fi descrisa in cuvinte. Mentionez ca visele aveau continuitate (4-5 nopti).
Draga dmn.Elena,sunteti chemata de mana divinitatii pt o implinire spirituala la care El(Marele IEHOVA) vi se adreseaza.In ultimul timp El incearaca sa dialogheze cu dvs.pe caile onirice si tainice ale visului sau al vedeniilor de noapte.Ce pot sa va spun,ce sfat sa va dau ar fi totul de prisos;ex.Un citat din Sf.Evanghelie dupa Matei:,,Voi vorbi in pilde,voi spune lucruri(ascunse)de la facerea lumii"..,vi se arata de fapt un plan de netagaduit in viitorul kr va sta in fata.Faptul ca in vis Dumnezeu va pune mana Sa divina pe capul dvs.,inseamna ca vi s-a conferit o 'gratie harica',un dar divin pe care numai dvs. il ve-ti primi si la momentul potrivit vi se va deschide viziunile viitorului de pe pamant.Visele succedate la anumite dati,arata ca este fara tagada si faptul acesta se va implini in viata cat de curind.Bucurati-va!..,va zic ca sunte-ti un suflet ales.Iara-si va zic ,bucurati-va!....


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi