Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Adrian Marlogeanu

Adrian MarlogeanuLocatie necunoscuta

Cadouri la ziua mea de nastere De la tata si mama vitrega {Nina}. (Ea ii soptise lui, eu eram de fatza). Si scoate tata din plasa vreo 4 perechi murdare de cizme de mina. Tata lucreaza la mina. Apoi scoate la un moment un adidas, marimea 40, iar eu port 42,5. Zice atunci Nina, las ca poti sa-ti *&)|"}&# piciorul. Iar eu atunci ma umplu de furie si aproape sa explodez catre ea, noroc ca a spus atunci tata ceva catre ea, si atunci n-am mai explodat. Apartament in miscare Am iesit odata pe geam si vedeam cum apartamentul se misca, toata cladirea ar fi fost trasa de un tir. :) Aragazul era langa geam unde se face mancare si vasul cu mancare era pe jos, ma duc repede bat la usa dormitorului unde sta tata si Nina si raspunde ea, da-te tu laoparte zic eu, si ii zic tatalui sa vina repede sa vada si el ce se intampla (apart. in miscare si mancare pe jos. Nina comenta si eu m-am luat la harait cu ea.


Citeaza mesajul

Dinu Adi

Dinu AdiBucharest, Romania

Pai ai un dictionar de vise aici. Eu ma uit prin forum si mai visez chestii care se potrivesc la altii - de ex cred legat de tine, am visat ca stiam ca tata vine cu multe plase grele si coboram sa il ajut si ma gandeam din care mana sa iau plasa, cea mai incarcata?.... am mai visat cuvantul nemernica


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi