Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Dinu Adi

Dinu AdiBucharest, Romania

Dupa ce m-a lasat fata cu care trebuia sa ma insor,dupa o viata de singuratate si suferinta maxima, a murit si tatal meu, cu care stateam. Am visat ca o prindeam pe mama in casa unde stateam cand eram mic, cu unul gol cu burta paroasa (eu arat asa si o ruda), ca sa nu se simta prost fugeam repede la bucatarie si ii anuntam ca am uitat vreo 2 ochiuri aprinse si barbatul era acum ruda aceea si devenea stapanul casei si zicea sa nu mai umblu eu cu focul. Multe vise penibile cu sex intre rude, la mine si oameni care nici nu se gandesc la asa ceva, de frica Lui.


Citeaza mesajul

Dinu Adi

Dinu AdiBucharest, Romania

Eu imi analizez visele de mult, le am scrise pe toate dar cred ca e o nebunie, ca sa nu zic ceva paranormal, sa te iei dupa ele. Domnul gratar pare mai matur, dar ma intreb de unde are experienta, daca are


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

eu imi analizez visele de mult, le am scrise pe toate dar cred ca e o nebunie, ca sa nu zic ceva paranormal, sa te iei dupa ele. Domnul gratar pare mai matur, dar ma intreb de unde are experienta, daca are
Mai frate Dinu,esti cumva curios in functie de experientele mele de viata privind descifrarea viselor?Vad ca esti un diletant,daca (sa nu te supar)inca incerci ceva ,dar fara un ajutor de Sus nu vei face nimic.Ma critici,te iert,nu stii ce faci.Mai bine analizeaza-te in interiorul sufletului tau,si <<vezi>> ce zace acolo,si apoi vino si critica-ma in fata.Inca-odata iti spun,as vrea sa te cunosc,te astept sa-mi pe adresa de e-mail al meu-..gratar_i@yahoo.com..,sau la nr meu de tel:0733786735.Te salut sincer si iti doresc toate cele bune in viata! Amin.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi