Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Denii Denisa

Denii DenisaLocatie necunoscuta

Inceputul visului mi-l amintesc vag. Eram in liceu,la ore si radeam cu colegele mele.La un moment dat,am plecat acasa la o fosta profesoara de mate,la meditatii,dar cum era ocupata,am plecat.Mergand pe strada,mi-am dat seama ca port doar o bluza neagra de trening si chiloti,nu aveam nici macar papuci. Deodata,doi baieti au inceput sa ma urmareasca ,iar eu am grabit pasul. Cand am dat sa trec o strada,proaspatul sot al matusii mele mi-a aparut in fata si a inceput sa imi dea pumni in fata. Eu tipam foarte tare,pana cand matusa mea a auzit,dar a venit la zambind,i-a soptit ceva unchiului meu si au plecat. Eu am luat-o la fuga plangand,plina de sange pe fata,sperand ca mama ma va ajuta. Cand am ajuns acasa,ea era cu bunica mea si pareau indiferente. Am incercat sa imi sun iubitul,dar mi-au luat telefonul si m-au inchis in camera mea.Apoi ,bunica mea a venit si mi-a spus ca e totul in regula,ca e normal sa se intample asa ceva. Avea o privire rea si imi era frica atat de ea,cat si de mama. Am reusit intr-un final sa plec,m-am intalnit cu prietenul eu,dar ele au venit dupa mine si m-au dus la bunica mea acasa,unde era si bunicul,de care imi era foarte frica. M-am trezit plangand..


Citeaza mesajul

Dinu Adi

Dinu AdiBucharest, Romania

Fii foarte grijulie cu mama, nu pati tu ceva ca sa sufere; nu ii cere chestii scumpe.


Citeaza mesajul

Dinu Adi

Dinu AdiBucharest, Romania

Mai multi baieti ca uibitul cu altii vor sa te faca posta


Citeaza mesajul

Dinu Adi

Dinu AdiBucharest, Romania

Sangele e sangele lui Iisus, ca e post, si frica e frica de El


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

sangele e sangele lui Iisus, ca e post, si frica e frica de El
Mai frate Dinu,cine esti?Vreau sa te cunosc,uite nr meu tel-0733786735..ionel.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 5 din : 5 posturi