Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Melii Nicoleta

Melii NicoletaLocatie necunoscuta

Mi-am visat un vechi prieten. Eram cu el intr-un magazin care se regaseste in zona in care locuiesc. Dintr-o Data magazinul luase foc si, si eu si el ardeam. Cum il vedeam ca arde simteam ca mi se rupe sufletul si l-am luat in brate si am inceput sa il sarut si el ma saruta inapoi. Apoi imi amintesc ca ma vedeam cu el intr-un spital, pat langa pat, si el tot se ridica sa mearga si facea doi pasi si venea sa ma sarute si ma strangea in brate de parca nu ar mai fii vrut sa plec. Si tot asa si dupa care m-am trezit.


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Buna Nico,un raspuns sincer de la tine imi indica faptul ca esti intr-o situatie formulata de starile anatom-o fizica ale purbetatii. Este normal sa ai si vise in kr te vezi in diferite ispostaze ale cresterii tale spre maturitate.Faptul ca te vezi arzind cu iubitul tau din vis intr-un magazin,denota o situatie in kr te vezi din trecutul atemporal spre un salt al viitorului apropiat.Aceea relatie viitoare va fi (crescendo),focul pasiunii erotice te va invalui chiar pe neasteptate in relatia ta cu iubitul tau.Nu va fii lipsita si de impedimente si rupturi ca legaturi ale dizarmoniei kr s-ar putea asterne in relatia ta.Grija ta va fii intr-o continua experienta,asa incit vei face fata cu bryo.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi