Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


KeyLog Manu

KeyLog ManuHusi

Buna. Am visat ca eram intr-un depozit cu o gaura in mijloc si aveam parca o bricheta care era arma defapt trageam de parca era arma, erau butelii cu gaz le bagam in gaura si trageam in ele , dupa am dat drumul la gaz de la conducta , m-am dus in restul locului erau oameni inarmati trageau spre mine si eu i-am omorat am fugit si eram in cirapi am vrut sa fur o masina (masina primarului in realitate) si el era in masina l-am vazut si dupa am fugit , eram pe sosea si ma uitam la sosete am trecut pe sub unditele unor pescari ma uitasem din nou la picioare si imi era cald si am dat sosetele jos ,aveam nevoie de o masina eu, intre timp m-am intalnit cu niste prieteni,eu si prietenii mei am furam o masina de la un batran si ne-am oprit la un semafor si treceau oameni cunoscuti cu masinile si maici iar noi stateam si fumam in masina stateam in mijlocul drumului. Imi puteti spune va rog ce inseamna ? :)


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

Buna. Am visat ca eram intr-un depozit cu o gaura in mijloc si aveam parca o bricheta care era arma defapt trageam de parca era arma, erau butelii cu gaz le bagam in gaura si trageam in ele , dupa am dat drumul la gaz de la conducta , m-am dus in restul locului erau oameni inarmati trageau spre mine si eu i-am omorat am fugit si eram in cirapi am vrut sa fur o masina (masina primarului in realitate) si el era in masina l-am vazut si dupa am fugit , eram pe sosea si ma uitam la sosete am trecut pe sub unditele unor pescari ma uitasem din nou la picioare si imi era cald si am dat sosetele jos ,aveam nevoie de o masina eu, intre timp m-am intalnit cu niste prieteni,eu si prietenii mei am furam o masina de la un batran si ne-am oprit la un semafor si treceau oameni cunoscuti cu masinile si maici iar noi stateam si fumam in masina stateam in mijlocul drumului. Imi puteti spune va rog ce inseamna ? :)
Salut,din analiza visului tau reiese ca tu ai probleme de moralitate si capacitatea de exprimare in mod pozitiv fata de orice persoana care intra in contact cu tine.Dumnezeu te avertizeaza prietene,si te va mustra la un moment dat(vezi maicile)si te vrea indreptat pe calea Bisericii.Sosetele (drumuri sau pregatiri)sunt ele un inlocuitor slab fata de o incaltaminte,deci esti nepragatit pt multe sanse sau ocazii cu kr te vei confrunta biruit.Faptul ca furi masini,tragi cu bricheta ca arma si baietii(anturaje dubioase),sunt vorbele tale si ale multora ,birfele si ocarile prin kr te confrunti.Ca obiect de comunicare vei stabili o punte de legatura cu om de Stat-primarul-,poate viitorul benefic printr-un om dispus sa te reabiliteze social sau si spiritual.Acum iti ramine sa te decizi in apropiatul tau viitor pe cale vei urma:pe caile rele sau pe caile vietii si al Binelui?....


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi