Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Dani Ela

Dani ElaLocatie necunoscuta

Aseara un prieten de al meu cu care ma inteleg foarte bine si tinem mult unul la celalalt , a avut un vis oribil, se facea ca' noi doi eram iubiti, si ne plimbam, ne tineam de mana cand dintr-o data a venit o gasca mare de baieti si m.au luat pe mine iar doi dintre ei l.au batut pe prietenul meu. A doua zi el era la spital si ma suna in continuu la fel si mama lui incerca sa dea de mine dar nu a reusit niciunul, apoi un prieten bun de.al lui l.a sunat si i.a spus ca , m.a vazut pe o banca afara, fericita, razand si vorbind la telefon. Prietenul lui a venit si l.a luat din spital iar el, a venit la mine la banca a incercat sa ma sarute iar eu l.am refuzat si el, in momentul ala s.a ridicat in picioare chiar in fata mea si, si.a infipt un cutit in inima... Credeti ca ma puteti ajuta si pe mine in legatura cu acest vis? :(.. As vrea sa stiu ce semnificatie are.. Va multumesc :*


Citeaza mesajul

Ion Gratar

Ion GratarBucharest, Romania

Buna,cel kr a visat acest vis scris de tine pe ast Forum este un prieten la inceput kr k timpul ve-Å£i deveni prieteni mai intimi(iubiÅ£i) ,iar el va fc tot posibilul sa te aiba kt mai aproape de el,ajungând 'metaforic' sa-si infinga un cuÅ£it pt in inima pt tine k sa te convinga kt de mult Å£ine la tine si te iubeste,si nu ar dori k niciun chip sa te piarda...PS:DACÄ‚ iti propune sa te mariÅ£i cu el?...


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi