Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Alex Valeanu

Alex ValeanuLocatie necunoscuta

Am visat ca am vazut pe facebook ca fata de care imi place este intr-o releatie dar cu un pici de 5-4 ani apoi cumva am ajuns la mine in camera eu ea si inca un baiat si am inceput sa vb despre dragostea noastra eu nu stiu cum transpiram mereu chiar si la coate dar stateam fix langa ea apoi iarasi nu stiu cum am ajuns ea era pe un varf de munte si vroia sa vin dar eu nu veneam pt ca in fata mea era un caine care latra ce inseamna ?


Citeaza mesajul

Gratar Gratar

Gratar GratarBucharest, Romania

am visat ca am vazut pe facebook ca fata de care imi place este intr-o releatie dar cu un pici de 5-4 ani apoi cumva am ajuns la mine in camera eu ea si inca un baiat si am inceput sa vb despre dragostea noastra eu nu stiu cum transpiram mereu chiar si la coate dar stateam fix langa ea apoi iarasi nu stiu cum am ajuns ea era pe un varf de munte si vroia sa vin dar eu nu veneam pt ca in fata mea era un caine care latra ce inseamna ?
Ca si celalat vis kr l-ai avut Alex,esti avertizat asupra unui ciclu te timp ,nr 5 sa fie o perioada pt tine de teste si experiente care vor sa te maturizeze pe plan moral sau si spiritual.Fata din vis ca si baiatul acela sa fie doar o reflectie al gindurilor tale,o fantasma psihologica,esti pe planul maturizarii,ca si orice adult in devenire sa ai probleme de comunicare si empatie fata de ceilalti oameni din viata ta,rude si prieteni.Un virf de munte urcata de cineva sa fie atentia focalizata spre un viitor putin mai sumbru si doar prin experiente practice ca sa ajungi prin eforturi pe" virful"asteptarilor si nazuintelor tale de viata.Un timp de asteptari,ofuri si excese lasa o vreme viata sentimentala si spirituala pe locul doi.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi