Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Gabriela Margineanu

Gabriela MargineanuNeu-Anspach, Germany

Visul meu a început undeva intr-o încapere necunoscuta, din iesirea încaperii se facea un cort imens unde era foarte multa lume stând jos pe scaune si mergeam grabita printre scaune sa pot iesi pentru a ajung la doctorat mea deoarece ma întepa inima dar la iesire din cort continuau a fi scaune cu mese si oameni care se uitau si râdeau. La un moment dat am ajuns la doctora dar la fel,cabinet necunoscut. Am încercat sai spun ca ma înteapa inima si nu pot respira,sa uitat la mine si ca toti ceilalti doar se uita la mine si zambea, apoi mia dat un pahar de cola si a zis ca nu are ca sa-mi faca. Întorcând una înapoi printre aceeasi oameni pentru a ajunge în camera sus pe palier erau doi baieti ce râdeau zgomotos iam cojit si mai dus la sora mea care era în baie tocmai iesise din dus. La un moment dat a început sa ma usture brustul si gâtul fiind lânga ea sora mea ma pus sa-mi ridic tricoul dar nu vroiam de rusine ca mai erau 2 fete si un baiat. Pâna la urma ma convins si lam ridicat,mi sa parut în neregula pielea mea în fâsii de latimea unui deget o dezlipeam cu o penseta din partea de jos a brustului în sus spre gât si sangeram. Plângeam si o rugam pe sora mea sa ia o forfecuta si sa o taie (carnea) deoarece nu mai suportam durerea si usturimea. Astept un raspuns cât mai repede va rog frumos ca m-am trezit plângând,speriata si panicata parca si în calitate ma doare carnea de frica. Va multumesc, cu stima si respect Gabriela


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi