Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 551 de subiecte si 1560 postari foarte interesante.

Cautare forum

Gabriela Margineanu

Gabriela MargineanuNeu-Anspach, Germany

Visul meu a început undeva intr-o încăpere necunoscuta, din ieșirea încăperii se făcea un cort imens unde era foarte multă lume stând jos pe scaune și mergeam grăbită printre scaune să pot ieși pentru a ajung la doctorat mea deoarece mă înțepa inimă dar la ieșire din cort continuau a fi scaune cu mese și oameni care se uitau și râdeau. La un moment dat am ajuns la doctora dar la fel,cabinet necunoscut. Am încercat săi spun ca mă înțeapă inimă și nu pot respira,să uitat la mine și ca toți ceilalți doar se uita la mine și zambea, apoi mia dat un pahar de cola și a zis ca nu are ca sa-mi facă. Întorcând una înapoi printre aceeași oameni pentru a ajunge în cameră sus pe palier erau doi băieți ce râdeau zgomotos iam cojit și mai dus la soră mea care era în baie tocmai ieșise din duș. La un moment dat a început să mă usture brustul și gâtul fiind lângă ea soră mea mă pus sa-mi ridic tricoul dar nu vroiam de rușine ca mai erau 2 fețe și un baiat. Până la urma ma convins și lam ridicat,mi să parut în neregulă pielea mea în fâșii de lățimea unui deget o dezlipeam cu o penseta din partea de jos a brustului în sus spre gât și sangeram. Plângeam și o rugam pe sora mea să ia o forfecuță și să o taie (carnea) deoarece nu mai suportam durerea și usturimea. Astept un răspuns cât mai repede va rog frumos ca m-am trezit plângând,speriată și panicată parcă și în calitate mă doare carnea de frică. Va multumesc, cu stimă și respect Gabriela
scris in 17 / 06 / 2015 la 08:49:28 AM

Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi