Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Oliver

OliverGalati, Galati

Am avut un vis extrem de vivid unde la un moment dat m-am trezit in fata unui templu asemanator cu Parthenonul,intrarea fiind impodobita cu 6 coloane cu capitel-uri dorice,cu o intrare formata dintr-o poarta inalta de aur plina cu basoreliefuri,unde cand am deschis-o am fost intampinat de catre 6 persoane (3 pe stanga si 3 pe dreapta) imbracate in sutane negre cu gluga trasa peste ochi,si capul plecat inchinandu-se.In fata mea atunci am constatat un tron aurit unde am vazut un chip tot in sutana dar mult mai feminin dupa proportii,avand o masca alba pe fata.Din instinct am actionat,ridicand persoana de pe tron si asezandu-ma in locul ei,rostind faptul ca este locul meu de drept."Entitatea" respectiva m-a ghidat in fata templului unde cand am iesit am fost orbit de lumina soarelui si cand am ferit ochii persoana in cauza si-a dat jos masca zarind de altfel cred cea mai frumoasa femeie(asta depinde de gusturi) pe care o vazusem cu parul negru si lung si ochii ca de emerald.Mi-a soptit faptul ca am de ales intre a intra in templu sau iubirea......apoi m-am trezit.......am rugamintea daca cinve imi poate spune simbolistica sa pot percepe in totalitate visul....va multumesc


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi