Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Madalina Dragu

Madalina Dragu

In primul vis eram in apartamentul parintilor mei unde era mare mizerie, mobila veche, praf si cand am intrat acolo era tatal meu( care este decedat de 3 ani) si ma intreba unde am fost si de ce nu am facut curatenie apoi m-am dus in dormitor el a venit dupa mine si a inceput sa ma loveasca am fugit de acolo si m-am dus in bucatarie sa sterg ceva de praf a venit si a inceput sa ma loveasca peste spate cu firul de la incarcator de telefon si pe umarul lui era un baiat blond tuns castron care radea(mentionez ca sunt singura la parinti). M-am trezit plangand si am simtit loviturile pe spate pret de cateva minute, m-am uitat si in oglinda sa ma conving ca nu am nimic pe spate. Dupa ce m-am calmat si am adormit din nou am visat ca eram intr-o camera de hotel si cineva pe care nu il vedeam imi zicea sa aleg pe cine omor cei doi catei sau unul care era pe pat intr-o caserola plina de nisip, era alb, frumos si ra bagat pana la gat in nisip si m-am gandit ca el e mic si inca nu tie pe nimeni asa ca mai bine il aleg pe el si am inceput sa-l acopar cu nisip. In aceasi noapte am visat ca eram intr-o vie ascunsa cu mama logdnicului meu si erau multe bagaje, hartii pe langa noi si ea imi zice ca nu am nevoie de toate ci doar de haine doar pt cele doua inmormantari si alege doua rochii negre si se urca intr-o caruta cu pomi taiati si il suna pe fratele ei sa o ajute sa plece ca pe el nu il va opri nimeni pe drum si eu raman in spate pe jos si ma uit cum in fata mea caruta cu pomi taiati se indeparteaza de mine. M-am trezit cu mintea si sufletul facute praf, simt ca e ceva in spatele viselor acestea si asta imi provoaca teama.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi