Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Alex Lupu

Alex Lupu

Am visat un batran (din viata reala apropriat familiei mele) care, in visul meu vroia sa moara iar eu nu il lasam sa moara si m-am opus de mai multe ori sa nu moara mai exact il certam ca vrea sa moara si ca nu este timpul oportun ca sa moara , screnariul visului se intampla in casa/dormitorul lui , statea in pat si cum spuneam ma opuneam verbal ca sa nu moara, apoi instantaneu brusc sa schimbat locul unde eram cu el adica nu mai eram la el in casa dar tot cu el si acum si cu familia lui dar peisajul nu imi era cunoscut , in vis cred ca din cauza ca sa schimbat peisajul brusc am constientizat ca este un vis si din auzite stiam ca daca visezi pe cineva viu care moare inseamna ca-i moare moartea si ca in realitate nu mai moare si mi-am am acceptat ca sa moara spunandu-i 'daca vrei sa mori atunci mori ca oricum nu ai sa mori in realitate' si iam facut cruce cu degetul pe mana lui , apoi el in vis a murit si m-am trezit dar nu speriat pentru ca repet am constientizat la un moment dat ca este vis . poate sa imi spuna cineva ce reprezinta mai exact ceea ce am visat , va multumesc frumos!


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi