Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Iosif Andrei

Iosif Andrei

Salutare tuturor! Acum doua luni de zile am intanlit o fata, si nu numai ca m-am atasat de ea, dar simt ca am datorii fata de aceasta, ceea ce mi se pare ciudat ... In noaptea de dinainte de Sf. Andrei am visat ca m-am intanlit cu ea, era aranjata, imbracata in negru si avea piciorul stang intr-un bandaj, nu chiar ghips, pe care erau multe semnaturi. Ne-am imbratisat si ne-am pupat pe obraz. Cu ea mai erau 1 maxim 2 persoane, din cate pot sa imi amintesc. Stateam fata in fata cu ea la masa, mi-a spus "Stiu ca vrei sa imi spui ceva ..." pe un ton calm care inspira incredere. Nici nu apuc sa ii spun ca izbucneste intr-un plans si ma intreaba daca pot sa ii fac o promisiune, iar eu am spus ca da. Ceea ce a urmat nu imi pot explica, mi-a spus chiar asa "Vreau sa fii cu mine!" Nimic nu este exagerat, astea au fost elementele pe care le-am remarcat in vis. Astept un raspuns cat mai rapid! Va multumesc!


Citeaza mesajul

Andrea Ionescu

Andrea IonescuTimisoara, Romania

Buna Iosif Andrei, Promisiunea, fie ca e indeplinita sau umeaza sa o indeplinesti, denaota adevarata ta intentie, credinta si certitudine. Iar acel planset al prietenei tale reprezinta un sentiment de mila, compasiune. Te gandesti prea mult la starea de spirit sau nefericirea altota (in cazul tau cred ca este vorba de o forma excesiva de implicare in aceasta relatie, probabil ca nu primesti inapoi o cantitate suficienta de sentimente exprimata).


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi