Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


alina77

alina77Poiana Lacului, Arges

Buna, Chiar aseara am visat un vis ciudat tare!..eram cu prietenul meu intro casa..si in sufragerie era o masa patrata de lemn cu un mileu in mijloc iar pe masa erau ceasurile noastre de mana..Eu stiam ca sunt acasa la o prietena..si in jus ma uitam ca erau multe biblioteci cu carti..si ma gandeam ce ciudat ca pe masa sunt ceasurile noastre!! Apoi totul sa schimbat si am visat ca ma uitam in oglinda si aveam pe spate o alunita foarte mare cu coaja dura..care se desprindea de corp..si mi se facuse frica sa nu fie ceva rau..Apoi a venit mama prietenului meu si mia zis ca o sa ma ajute sa o dau jos..dar nici nu a atinso si a cazut singura...cum a cazut alunita am visat ca nascusem o fetita..si ma uitam la bijuteriile primite de ea la botez..da nu o vedem!..gandul meu era doar ca ce ciudat legatura dintre desprinderea alunitei si nasterea copilului pe care nul vedeam dar stiam ca il nascusem.. Oare ce inseamna stie cineva? :) va multumesc Alina


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi