Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


zaharia laura

zaharia lauraMunicipiul Bucuresti, Bucuresti

De foarte multi ani visez ca zbor,inainte imi era frica sa cobor din zbor deoarece credeam ca ma voi rani,cu timpul facand tot felul de meditatii am ajuns sa nu imim mai fie frica atunci cind cobor.Tot ceream un raspuns ce caut ,de ce zbor ,unde vreau sa merg si cine sunt. Acum 2 nopti am visat iar ca zbor doua persoane vroiau sa ma inchida undeva am reusit sa gasesc o fereastra si am fugit,iar pe drum am vazut 2 femei care au plecat de la so in zbor ,a fost prima data cand am mai vazut pe cineva zburind in visele mele.deoarece eram pa pamant si mergeam am inceput sa fug dupa ele,am vazut ca nu se opresc si se inalta mai mult am facut acelasi lucru si am zburat dupa ele,s-au oprit si spuneau ca s-au speriat cand alergam dupa ele.Am inceput sa vorbesc cu ele spunindu-le ca sunt primele persoane in visul meu care zburau ca si mine si atunci ele au spus ca nu sunt singura si m-au dus intr-un parc unde erau multi oameni care si ei la rindul lor zburau de mai mult timp sau de mai putin,constatind ca vorbeau si romana si engleza si rusa. M-am bucurat foarte tare ca am gasit si alti oameni care zboara,iar cineva mi-a spus ca sunt un inger si ca-mi voi recapata si aripile.M-am trezit si am multumit pentru raspuns am reusit sa adorm iarasi cerind sa ma duc in acelasi loc dar nu am mai reusit.Am ajuns intr-o clasa cu copii care zburau si ei din ce intelegeam eu,nu eram profesoara,eram un fel de indrumator si aveam grija de o fetita cu calitati deosebite spunea ea,care ma ruga sa o invat cum sa se protejeze pe pamant de oameni ca sa nu o omoare.Am inceput sa o invat diverse lucruri dar ar fi foarte mult de povestit.Poate cineva sa-mi spuna ce semnificatie au aceste lucruri???????????Multumesc anticipat.


Citeaza mesajul

Moldoveanu Robert

Moldoveanu RobertFaurei, Braila

Buna, visam ÅŸi eu înainte ceva de genul, dar de la un timp nu am mai visat deloc ÅŸi nu ÅŸtiu de ce. De cele mai multe ori levitam, dar simÅ£eam cum îmi foloseam energia proprie sa zobr. nu am zburat niciodata foarte sus, doar aproape de sol sau la maxim 20 de metri. Dar de fiecare data când visam, practic învaÅ£am sa zbor, în fiecare vis învaÅ£am sa zbor.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi