Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Iosif Andrei

Iosif Andrei

Salutare tuturor! Aseara am avut cel mai ciudat vis lucid din ultimii ani. Nu am prea multi prieteni, decat 2, pe care ii consider ca fiind fratii mei. Visul incepe cu noi 3 ratacindu-ne intr-o padure cu copaci inalti si verzi ca brazii. Mergand inainte iesim din impas pentru ca gasim un trailer in care statea o femeie. Eu ma duc, vorbesc cu ea si ne da fiecaruia dintre noi cate o casuta alba din cele trei pe care le avea in fata trailerului. Casuta era destul de mica, cam de 4x4 m ca dimensiuni. Imi aduc aminte ca locuisem o perioada acolo pentru ca aveam bagajele instalate, pana cand ma trezesc in vis in patul din casuta si aveam hainele ude si nu gaseam schimburi. In plus geamurile erau sparte si intra aer rece de iarna iar animalele salbatice erau prin apropiere, deci eram in primejdie. Imi strig prietenii si le spun sa strangem bagajele sa plecam mai departe doar ca nu imi mai gaseam unele obiecte printre care telefonul. In plus, spunand si facand acestea mi-am adus aminte ca am suparat foarte rau proprietara si ca ea ne-a amenintat ca ne omoara. Eram foarte speriat si in stare de alerta reusesc sa plec cu prietenii mei teferi. Doar ca ce urmeaza nici eu nu inteleg. Ma trezesc intr-un autobuz, stand in spate, cu mama mea langa mine care e suparata ca si-a uitat telefonul in locul acela unde am stat eu cu baietii. Nu inteleg de ce nu erau langa mine prietenii mei ci mama mea. Imi puteti raspunde? :(


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi