Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Savin Cristinel

Savin CristinelBacau, Bacau

Am visat ca eram intr-o camera a unei case(nu stiu casa) impreuna cu fosta mea iubita ( care de curand sa despartit de mine si acum e cu altcineva, de altfelvreau sa o fac sa se intoarca la mine) , era o discutie in camera in care participam toti(nu stiu ce discutam) dar eu am vazut in curte un obiect langa o anexa a casei si am iesit din camera pe geam ca sa iau aceel obiect in mana(fereastra era gfosrte mare si foarte curata si deschisa , eu doar am pasit pe fereastra) dupa ce mam uitatr la acel obiect am vrut sa ma reintorc in camera dar de aceeasta data pe usa ( am uitat sa mentionez ca eu am iesit pe fereastra undeva in spatele cladiri sau in lateralul acesteia, ciudat in vis aveam impresia ca stiu casa si curtea) si am ajus in fata casei unde curtea era in scari ( destul de mari) si fosta mea iubita imi iese inainte cu un copil de mana ( nu stiu daca baiat sau fata, am impresia ca fata, dar nu stiu sigur) si imi spune << uite ce am eu aici>> ( e o expresie a ei cand vroia sa imi arate chesti noi) , apoi lasa copilul sa se josace si sa alerge prin curte ( eu urcasem cateva trepte dar nu am ajuns la ea) si ii spun << ai grija sa nu se loveaca sau sa alunece>> dupa care vine cineva ia copilul ( o persoana mai in varsta , barbat) si eu urc mai departe pe scari spre fosta mea iubita... si mam trezit inainte sa ajung la ea!!! imi puti da mai multe opini despre acest vis? in principal ma shocat faptul ca eu am iesit pe fereastra... dar nu am inteles nici ceea ce a continuat dupa... va rog sa imi dati cateva lamuriri


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi