Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 593 de subiecte si 1640 postari foarte interesante.

Cautare forum


Simona Elena

Simona Elena Fagaras, Brasov

Am visat ca am intrat intr-o camera intunecata si acolo era un pisoi negru care facea dezordine ( vaze,pahare ,farfurii ,jucarii, le dadea pe jos și eu trebuia sa fac curat dupa pisoi ),dup-aia a aparut un baiat tanar inalt si blondut care ma ajuta sa fac ordine,dupa am prins pisoiul si I l-am dat lui sa-l duca de acolo.Apoi a iesit afara din camera si eu m-am dus dupa el ,iar de acolo am intrat direct intr-o gradina mare cu fasole verde pe araci .In mijlocul gradinii era un drum ,iar la capatul drumului ,in fundul gradinii, erau 2 morminte .Aveau cruce de piatra cu fotografie vie si aveau flori reale si colorate (mai mult roz,dar erau si rosii ).Primul mormant apartinea unui batran morocanos(dupa poza) pe care nu-l cunosc ,iar al doilea mormant apartinea unui barbat vesel, brunet sub 50 de ani si avea numele sotului unei prietene de ale mele (in realitate nu-l cunosc pe acel om,dar stiu cum il cheama).Parca in vis citisem numele si de la primul mormant .


Citeaza mesajul

Andreea Ionescu

Andreea IonescuTimisoara, Romania

Buna Simona. Pisoiul negru care face dezordine in visul tau este semnul unei schimbari serioase in viata ta. Poate ca ai devenit constienta ca trebuie sa scapi de sentimentele inutile si ca a sosit timpul pentru a eradica oamenii oamenii toxici din viata ta. Oarecum despre acelasi lucru vorbesc si mormintele.... Acestea fac referire la un fel de recuperare dupa traume sau probleme. Trebuie sa va recuperati mental si sa renasteti.


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 2 din : 2 posturi