Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Mary Nik

Mary NikPoiana Marului, Brasov

Am visat ca conduceam o masina, undeva pe un fel de sosea lata si aveam un pasager in dreapta (mai exact o femeie tanara si bruneta). Parca si purtam o conversatie cu ea in timp ce conduceam, iar la un moment dat a trebuit sa opresc masina deoarece in fata mea la vreo cativa metri facuse cineva un accident de masina. Nu era foc, dar parca iesea un pic de fum gri ( caruia nu i-am simtit mirosul) si masina respectiva era distrusa de parca fusese izbita din partea stanga. La locul accidentului langa automobilul distrus, erau vreo 3 sau 4 zombi. Eu cand am observat accidentul din fata, am oprit masina mea din mers si mai ca am vrut sa ma dau jos deoarece vroiam sa verific situatia de acolo si vad daca pot ajuta cu ceva, dar dupa ce am deschis usa de la masina mea, nu am apucat sa ma dau jos deoarece vazusem zombii aia de la locul accidentului si am tras portiera de la masina mea, dupa care i-am zis pasagererei mele ca " hai sa intoarcem masina, ca nu e bine ce e acolo". ps: va multumesc mult tuturor celor care mi-ati mai raspuns pana acum :3


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 1 din : 1 posturi