Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Mary Nik

Mary NikPoiana Marului, Brasov

Am visat ca ma inconjurase o haita de caini, de diferite dimensiuni si culori si latrau la mine. Un caine galben (arata exact ca un labrador) m-a prins cu gura( si i-am vazut si coltii) de mana stanga, dar nu m-a ranit si nici eu nu am simtit vreo durere. In vis nu-mi era frica deloc de caini si incepusem sa vorbesc cu ei ( cutu - cutu) ca sa ma lase in pace. Dupa care au inceput sa dea din coada, iar labradorul mi-a dat drumul la mana si eu am inceput sa-l mangai pe cap deoarece devenise prietenos. Apoi am visat ca tineam in mana (tot stanga) un borcan mic, care acea avea capacul pus, iar pe fund era putina miere de albine.


Citeaza mesajul

Dana Ioana

Dana IoanaBasta, Neamt

Buna Mari, latratul cainilor in vise poate fi , atat despre venimente din trecut, cat si despre evenimente din viitor. In cazul tau cred ca este vorba despre o persoana pe care o iriti sau vice versa , una care te irita pe tine . De asemenea, un caine care te latra poate insemna si ca o persoana sa te suprime sau sa te controleze .


Citeaza mesajul

Mary Nik

Mary NikPoiana Marului, Brasov

Buna Mari, latratul cainilor in vise poate fi , atat despre venimente din trecut, cat si despre evenimente din viitor. In cazul tau cred ca este vorba despre o persoana pe care o iriti sau vice versa , una care te irita pe tine . De asemenea, un caine care te latra poate insemna si ca o persoana sa te suprime sau sa te controleze .
Multumesc pentru raspuns


Citeaza mesajul

Afisare de la 1 la 3 din : 3 posturi