Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Corina

CorinaLocatie necunoscuta

Daca visez acelasi baiat de 4 luni de zile...apoape in fiecare noapte....ce inseamna?


Citeaza mesajul

LENUTA

LENUTALocatie necunoscuta

LAM VISAT PE IUBITUL MEU ,CA MA CERTAM CU EL


Citeaza mesajul

Strauleanu Andreea-corina

Strauleanu Andreea-corinaLocatie necunoscuta

Interesante si ciudate sunt visele acestea..si eu am visat pe iubitul meu o data ca il prezentam la parinti iar mama nu il placea ma tot intreba ca cine este iar odata am visat ca eram la el acasa si dintr-o data a aparut o femeie care era mai autoritara,vroia sa para ea sefa si se prezenta drept iubita lui si ca e insarcinata...ciudat...oare ce o insemna??


Citeaza mesajul

Jessica Jessica

Jessica JessicaLocatie necunoscuta

ce inseamna daca visezi cu baiatu care iti place de 8 ori la rad aproape si ca vrea sa ma ia in brate va rog sa imi lasati com daca vrei sa imi spuneti ceva spunetimi si pe mess is pysi_pysicutza_taa
exact asta am visat si eu aseara.dami add si mai vb:i.bee_me.ms


Citeaza mesajul

Luiza Plesa

Luiza PlesaBucharest, Romania

Buna ziua! am avut un vis tare ciudata aseara si nu pot gasi nici o semnificatie satisfacatoare! Eram intr-o cladire mare moderna cu multe geamuri si mergeam pcoridor impreuna cu un tip care mi-a cazut cu tronc acum mult timp. La un moment dat ma ia in brate in timp ce mergem dupa care ma ia de mana. EU vreau sa mergem in tr-un loc mai retras casa pot sa ii spun ca eu sunt cu altcineva si ca desi am simt bn cu el nu e corect.Am vazut un loc si ma indreptam grabita acolo dar prin fereastra vad marea care este neagra si din spate se vede un tzunami asa ca o luam la fuga sa gasim o cale de scapare. In timp c alergam ma intreaba despre c vroiam sa vb iar eu i-am pronuntat numele iubitului meu. Moment in care el fuge d langa mn si ne duce la o tipa si ii spune ceva nu stiu c. Nu vazuse ca venisem dupa el si avea o fata atat de vinovata incat am fugit d acolo cautand o iesire din cladire.


Citeaza mesajul

Cryna Crystyna

Cryna CrystynaFulda, Germany

Am mare nevoie de ajutor ,de sfaturi.. simt ca nu mai inteleg nimic.....sunt cu un baiat de un an si cv...de cand suntem impreuna il visez ba ca e cu alta fata,ba ca ma jigneste ,ba ca imi spune ca nu ma iubeste, ba ca il vad cu alta fata dezbracati,ba ca eu sunt departe de el si ast sa ii se faca dor de mn si sa ma sune si el nu da nici un semn ...numai asa.. adik il visez numai ca face altcv dar nu cu mine si ca eu plang mereu.....frik mea cea mai mare este sa nu il pierd si fac lucruri care pe el il indeparteaza de mn si at visez ca il pierd.......


Citeaza mesajul

Teodora Berindei

Teodora BerindeiLocatie necunoscuta

Buna!Deci am visat ca baiatul pe care-l plac acum si il imbratisasen,plangand! El ma luase in brate dar apoi dintr-o data incepe sa ma respinga! Eu vorbeam cu toti cei din jurul meu,insa el nu zicea absolut nic. Avea privirea foarte rece! Va rog sa ma ajutati daca stiti semnificatia visului!


Citeaza mesajul

Anterioarele 10

Afisare de la 21 la 27 din : 27 posturi