Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Denisa Deni

Denisa DeniFrankfurt, Germany

Am visat-o pe soacra mea care este moarta ca statea la masa cu o cordeluta pe cap imbracata in verde si imi zambea


Citeaza mesajul

Petranov Felicia

Petranov FeliciaLocatie necunoscuta

`Azi dimineata am visat ca vorbeam pe telefon si vazusem pe fereastra cum duc un mort mi-am dat seama ca e fostul meu prieten si esisem afara plingind megeam linga sicriu si vazusem deodata o miscare in sicriu deoarece sicriul nu era bine inchis pina la urma el a inviat si noi aveam o relatie destul de frumoasa o cunoscusem si pe sora lui,aceasta o asteptam demult`sunt unele momente ce s-au petrecut inainte de mort pe care nu le tzin minte prea bn,nu intzeleg ce inseamna aceasta(eu si fostul meu traim in acelasi cartier)


Citeaza mesajul

Amo Nebunu

Amo NebunuSuceava

Am visat o persoana moarta de 4 ani care facea schimb de adidasi cu mine


Citeaza mesajul

Adri Ana

Adri AnaLocatie necunoscuta

Am visat-o pe mama mea care e moarta de 18 ani . Eram intr-un fel de bazar-piata si isi cauta pantofi. imi tot spunea ca trebuie sa-si cumpere pantofi noi , ca cei pe care ii are s-au uzat si nu-i mai poate folosi. Apoi eu i-am aratat o pereche de patofi de-ai mei si i-am zis k ii dau pe aceia ca eu nu i-am folosit. Si i-am zis k ii mai dau si o haina groasa de iarna ca eu am slabit si acuma nu mai imi este buna. Ce inseamna toate acestea oare ? Ar trebui sa dau de pomana pantofi ?


Citeaza mesajul

Anterioarele 10

Afisare de la 21 la 24 din : 24 posturi