Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


dani

daniLocatie necunoscuta

Am visat ca eram intr-o statie de autobuz si a venit tatal meu care este mort si mi-a dat niste bani.Mi-a spus ca ma iubeste si ca ii este tare dor de mine si a plecat dupa ce i-am spus si eu acelasi lucru.


Citeaza mesajul

cristina

cristinaLocatie necunoscuta

Tatal tau te-a iubit foarte mult inainte sa moara si acest vis e adevarat,deci ti-a trimis un mesaj de dincolo.


Citeaza mesajul

carmen

carmenLocatie necunoscuta

am visat ca eram intr-o statie de autobuz si a venit tatal meu care este mort si mi-a dat niste bani.Mi-a spus ca ma iubeste si ca ii este tare dor de mine si a plecat dupa ce i-am spus si eu acelasi lucru.
am visat ca vorbeam cu bunicii din partea mamei,si ma plimbam cu ei cu masina,vorbeam despre banii,mereu ii visez.


Citeaza mesajul

irina

irinaLocatie necunoscuta

am visat ca eram intr-o statie de autobuz si a venit tatal meu care este mort si mi-a dat niste bani.Mi-a spus ca ma iubeste si ca ii este tare dor de mine si a plecat dupa ce i-am spus si eu acelasi lucru.
am visat ca vorbeam cu bunicii din partea mamei,si ma plimbam cu ei cu masina,vorbeam despre banii,mereu ii visez.
am visat ca eram pe o strada,si la un moment dat vad cum iese cineva cu un sicriu mov,si cei ce tineau sicriul erau imbracatii in mov,eu doar priveam spre ei uimita parca...


Citeaza mesajul

maria

mariaLocatie necunoscuta

Am visat azi noapte pe tatal meu(a murit acum 1 an),era vesel si zicea ca pleaca undeva,nu mai retin.I-am zis ca vreau sa merg si eu si mi-a zis ca peste 3 ani.Eu atunci i-am zis ,cand?Si mi-a zis :bine ,peste o luna.Ce se intampla?O sa mor peste o luna?Ce trebuie sa fac,ca sa nu se intample acest lucru?Am 48 de ani si as vrea sa mai traiesc.Ce-i de facut?


Citeaza mesajul

cipi

cipiLocatie necunoscuta

Am visat azi noapte pe tatal meu(a murit acum 1 an),era vesel si zicea ca pleaca undeva,nu mai retin.I-am zis ca vreau sa merg si eu si mi-a zis ca peste 3 ani.Eu atunci i-am zis ,cand?Si mi-a zis :bine ,peste o luna.Ce se intampla?O sa mor peste o luna?Ce trebuie sa fac,ca sa nu se intample acest lucru?Am 48 de ani si as vrea sa mai traiesc.Ce-i de facut?
Ar tebui sa raspunda cineva care are habar sau chiar un duhovnic,nu toata lumea isi spune oful si nu raspunde nimeni.Mie mi se pare ca Maria chiar e disperata ,nu poate sa o sfatuiasca CINEVA?


Citeaza mesajul

adriana

adrianaLocatie necunoscuta

am visat ca eram intr-o statie de autobuz si a venit tatal meu care este mort si mi-a dat niste bani.Mi-a spus ca ma iubeste si ca ii este tare dor de mine si a plecat dupa ce i-am spus si eu acelasi lucru.
am visat ca vorbeam cu bunicii din partea mamei,si ma plimbam cu ei cu masina,vorbeam despre banii,mereu ii visez.
buna.am visat o papusa legata cu sfoara,dar doar la picioare,iar un barbat imi spunea ca am farmece facute si mai are un pic pana o dezleaga toata.


Citeaza mesajul

Alexia

AlexiaLocatie necunoscuta

Am visat alaltaieri ca eram in doliu,apoi a murit bunicul meu.Dupa aceea l-am visat pe bunicul meu,impreuna cu baiatul pe care-l plac,in NERGRU.Si era super bucuros.Ce insmn?


Citeaza mesajul

Daniel

DanielLocatie necunoscuta

Sunte-ti nebuniii!!!


Citeaza mesajul

FLORIN

FLORINLocatie necunoscuta

am visat ca eram intr-o statie de autobuz si a venit tatal meu care este mort si mi-a dat niste bani.Mi-a spus ca ma iubeste si ca ii este tare dor de mine si a plecat dupa ce i-am spus si eu acelasi lucru.
am visat ca vorbeam cu bunicii din partea mamei,si ma plimbam cu ei cu masina,vorbeam despre banii,mereu ii visez.
Eram la o immormantare si sus pe un scaun statea bunicul meu din partea mamei si fiecare ii dadea bani dar el nu vorbea.Cand i-am dat eu bani mi-a spus,,multumesc,, Ce insamna?


Citeaza mesajul

  Urmatoarele 10

Afisare de la 1 la 10 din : 35 posturi