Forum oniromantie

Participa si tu la discutie Avem 594 de subiecte si 1641 postari foarte interesante.

Cautare forum


Galina

GalinaLocatie necunoscuta

am visat ca tatal meu care e mort de 2 ani,era acasa era bolnav si totii stiam ca va muri si ne pregatea pt inmormantarea lui inclusiv el...imi pote spune cineva daca inseamna ceva ???
am visat-o pe bunica(care e moarta de aproape 14 ani ca traia si m-am dus la ea in vizita. am pupat-o si am imbratisat-o plangand ca imi era tare dor de ea . si a sunat desteptatorul
Am visato pe bunica care este moarta de vre-o 24ani.Trebuia so ajut la ceva munca,dupa asta ma pus la masa sa maninc si bunnelu era la masa bea bere si el este mort.ce ar însemna?


Citeaza mesajul

Suflet Trist

Suflet TristRiccione

BUNA..EU visez mereu ca prietenul meu care a murit acum aproximativ 3 luni vine si ma ia cu el...dar nu ma sperie pt k ma duce undei cer si apoi ma duce inapoi...nujtiu ce se intampla..intrun vis mia zis k vine intro sapt sa numai plang k el vine dupa mine..a trecut o luna si categoric nu a venit!:( nujtiu ce sa mai cred...am ff multe vise de genul asta..in toate visele cu el..orice il intreb tip aratami sicriul tau..imi arata..numai k numi rasp la o singura intrebare...mereu imi schimba subiectul!:( va multumesc..


Citeaza mesajul

Patrascu Patrascu

Patrascu PatrascuBucharest, Romania

Am visat azi noapte pe tatal meu(a murit acum 1 an),era vesel si zicea ca pleaca undeva,nu mai retin.I-am zis ca vreau sa merg si eu si mi-a zis ca peste 3 ani.Eu atunci i-am zis ,cand?Si mi-a zis :bine ,peste o luna.Ce se intampla?O sa mor peste o luna?Ce trebuie sa fac,ca sa nu se intample acest lucru?Am 48 de ani si as vrea sa mai traiesc.Ce-i de facut?
este complicat visul tau Maria...este posibil(nu spun ca este foarte sigur) ca tatal tau sa te anunte ca vei pleca undeva..si mie mi sa intamplat deseori sa vorbesc cu mortii atat in vise cat si in real..prin concluzie: nu vei muri.


Citeaza mesajul

Patrascu Patrascu

Patrascu PatrascuBucharest, Romania

Sunte-ti nebuniii!!!
nu este nimeni nebun:) nu judeca niciodata dupa aparente..si niciodata sa nu spui niciodata pt ca atunci ti se intampla.nu sunt eu foarte mare(ca varsta) dar sa sti si sunt ft bine dezvoltata mintal.din fericire si nefericire pt mine sunt dezvoltata si in alt mod(nu ma refer la fizic).cei care nu cred in asa ceva nu cred ca sunt obligati sa scrie aici absolut nimic:)


Citeaza mesajul

Patrascu Patrascu

Patrascu PatrascuBucharest, Romania

bUNA..EU visez mereu ca prietenul meu care a murit acum aproximativ 3 luni vine si ma ia cu el...dar nu ma sperie pt k ma duce undei cer si apoi ma duce inapoi...nujtiu ce se intampla..intrun vis mia zis k vine intro sapt sa numai plang k el vine dupa mine..a trecut o luna si categoric nu a venit!:( nujtiu ce sa mai cred...am ff multe vise de genul asta..in toate visele cu el..orice il intreb tip aratami sicriul tau..imi arata..numai k numi rasp la o singura intrebare...mereu imi schimba subiectul!:( va multumesc..
cred ca te-as putea ajuta:)contacteaza-ma pe id de yahoo messanger: kido_kid69


Citeaza mesajul

Anterioarele 10

Afisare de la 31 la 35 din : 35 posturi